Myška Míša eBook

Fatimma.cz Myška Míša Image

INFORMACE

Hledáte knihu Myška Míša? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Myška Míša.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,17 MB

ISBN: 9788025129937

POPIS
Nová edice leporel s prstovým maňáskem, která potěší zvláště ty nejmenší, se skvěle hodí ke čtení před spaním. Všechny čtyři knížky – myška Míša, pejsek Péťa, kočička Káťa i beránek Bertík – totiž obsahují nejen veršovaný příběh každého ze zvířátek ale i jeho pohyblivou plyšovou hlavičku, která vás bude provázet celou knížkou! Myška hledá sýr, pejsek si schovává kostičku, kočička honí myšku a beránek se chystá k spánku.
STÁHNOUT ČÍST
Zvířátka z Kouzelného lesa - Myška Míša | Albatrosmedia.sk
Míša Myška is on Facebook. Join Facebook to connect with Míša Myška and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.
Myška Míša (Lily Small) | Detail knihy | ČBDB.cz
Nová edice leporel s prstovým maňáskem, která potěší zvláště ty nejmenší, se skvěle hodí ke čtení před spaním. Všechny čtyři knížky - myška Míša, pejsek Péťa, kočička Káťa i beránek Bertík - totiž obsahují nejen veršovaný příběh každého ze zvířátek ale i jeho pohyblivou plyšovou hlavičku, která vás bude provázet celou knížkou!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY