Vaříme zdravě - Štíhlá i po čtyřicítce eBook

Fatimma.cz Vaříme zdravě - Štíhlá i po čtyřicítce Image

INFORMACE

Vaříme zdravě - Štíhlá i po čtyřicítce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Irene Kührerová. Přečtěte si s námi knihu Vaříme zdravě - Štíhlá i po čtyřicítce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Vaříme zdravě - Štíhlá i po čtyřicítce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,27 MB

ISBN: 8072364197

POPIS
Po čtyřicítce je všechno trochu jinak: tukové polštářky rostou rychleji a tvrdošíjně se ukládají na bocích. U mužů se rostoucí bříško jeví jako nevyhnutelné. Copak tělo najednou využívá každou kalorii dvakrát? Ne, ale reaguje nyní mnohem citlivěji než dřív. Můžete ho ovšem přelstít: naše příručka vám prozradí ty nejlepší triky na to, jak znovu rozpohybovat látkovou výměnu a hormony, jak se stát lepším strávníkem, jak zhubnout a udržet si postavu. A to všechno s nadšením a požitkem! Pochutnejte si bez výčitek – recepty na každý den - 80 nových skvělých receptů: Snadná příprava, velký požitek! Rovněž pro rodinu a hosty. - Nejlepší tipy: Přetočte biologické hodiny nazpátek a jezte tak, abyste si udrželi svou vysněnou váhu – nabízíme vám v praxi ověřené strategie všedního dne. - Individuální hubnutí: Jednoduše shazujte kila s naším tipem na zeštíhlující týden. Vyzkoušejte tři polévkové a salátové dny, jimiž se dají příjemně napravit malé stravovací hříchy.
STÁHNOUT ČÍST
Vaříme zdravě Štíhlá i po čtyřicítce - Elisabeth Fisherová ...
Kupte knihu Vaříme zdravě bez cukru (Alena Mokrá) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Vaříme zdravě Štíhlá i po čtyřicítce - Elisabeth Fisherová ...
Podobné jednotky. Kuchařka pro štíhlou linii : vaříme téměř bez tuku a cholesterolu : recepty na chutné pokrmy s nízkým obsahem tuku od zdravé snídaně až po výborná hlavní jídla a dezerty / Hlavní autor: Westland, Pamela Vydáno: (1993) Štíhlá i po čtyřicítce : vaříme zdravě / Hlavní autor: Kührer, Irene, 1960- Vydáno: (2005)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY