Zeměpis 9 pro základní školy - Česká republika eBook

Fatimma.cz Zeměpis 9 pro základní školy  - Česká republika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zeměpis 9 pro základní školy - Česká republika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zeměpis 9 pro základní školy - Česká republika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Zeměpis 9 pro základní školy - Česká republika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,22 MB

ISBN: 9788072355631

POPIS
Tato publikace je závěrečnou částí čtyřdílné ucelené řady učebnic zeměpisu pro 2. stupeň základních škol a případně pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Všechny učebnice vycházejí se schvalovací doložkou MŠMT a každou z nich provází pracocvní sešit pro praktické a aplikační úlohy k učivu v učebnicích.
STÁHNOUT ČÍST
Česká republika : naše vlast : zeměpis 9 : pro základní ...
109 Kč Zeměpis 9 pro základní školy Česká republika Pracovní sešit - Chalupa Petr . Pracovní sešit je nedílnou součástí práce s již vydanou učebnicí a spolu s ní tvoří závěrečnou část nové řady zeměpisů pro 6. - 9. ročník ZŠ.Obsahuje úkoly a náměty pro samostatnou práci a pro problémové a projektové úkoly.
Zeměpis pro základní školy 9 Česká republika
Zpracováno v souladu se záměry Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání ... Zeměpis 9 pro ZŠ - Česká republika - učebnice. Cena s DPH 156,00 Cena bez DPH ... pro školy a školky Prodejny a výdejní místa
SOUVISEJÍCÍ KNIHY