Šaman eBook

Fatimma.cz Šaman Image

INFORMACE

Šaman je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Noah Gordon. Přečtěte si s námi knihu Šaman na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Šaman.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,12 MB

ISBN: 9788024246864

POPIS
Proslulý Gordonův román, který sleduje osudy lékařské dynastie Coleů, se odehrává v USA v polovině 19. století. Mladý lékař Rob J. Cole se ocitne na útěku, poté co se účastnil politických nepokojů ve vlasti, a připojí se k prvním osadníkům na původně indiánském území. Pro farmáře znamená přítomnost lékaře naději na přežití. Robův syn, přezdívaný Šaman, touží jít v otcových stopách… Western, historický román, detektivka i politický thriller, zároveň také přitažlivá kniha nabitá dějem, jemným humorem a erotikou – to vše je Šaman.
STÁHNOUT ČÍST
Šaman - Egon Bondy | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Termín: 1. června 2020 (Po) Místo: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř: Cena: 1 500 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 1 300 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali alespoň 2 semináře, mají 10% slevu
Šaman - Noah Gordon od 149 Kč - Heureka.cz
Šaman hodně sliboval, ale výsledek je spíš rozpačitý. Dal jsem tomu tři hvězdičky z pěti, protože nemohu říct, že by se mi to nelíbilo. Martin Fendrych umí moc dobře vyprávět, a tak se těšíte na to, až se dozvíte, co je v pozadí příběhu a jaká je vlastně pointa.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY