Povolání: Žena eBook

Fatimma.cz Povolání: Žena Image

INFORMACE

Hledáte knihu Povolání: Žena? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Erma Bombecková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Povolání: Žena.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,12 MB

ISBN: 8024908922

POPIS
Kniha Povolání: Žena obsahuje dva humoristické tituly známé americké fejetonistky Ermy Bombeckové: "Jen počkej, až budeš mít vlastní děti" a "Mateřství, druhá nejstarší profese". První z nich zachycuje drobné, všední trampoty z rodinného života, při jejichž četbě zjistíte, že běžné trable s dospívajícími dětmi skutečně nemají hranic. V druhé knížce, která poprvé vyšla v roce 1983, Erma Bombecková zobrazuje řadu nejrůznějších ženských osudů - každý tak jiný, a přece tak stejný. Určitě se v některé z "nehrdinských hrdinek" poznáte i vy sama. Obě části knihy Povolání: Žena spojuje sarkastický tón a ironický nadhled, jimiž se americké autorce daří v čtenářích vzbudit konejšivý pocit, že nejsou ve svém "utrpení" sami, a zároveň je i pobavit.
STÁHNOUT ČÍST
ŽENA-IN - Žena ve světě mužů - rozhovor s policistkou o ...
Edita věnovala mimořádně hodně prostoru mateřskému povolání ženy. Úkol matky ve vztahu k dětem je spojen s povoláním ženy, pouze s tím rozdílem, že žena nejprve pečuje o dítě, pomáhá mu v rozvoji a vede je, a teprve postupně, jak dítě odrůstá, přechází na pozici přítelkyně.
Žena v domácnosti, jaké jsou výhody a nevýhody? - Modrý koník
Nejchudší žena Lev na světě dokáže dát dohromady tolik peněz, aby si koupila záclony do oken, prsteny na ruce a elegantní boty. Občas sice ze zvědavosti může zavítat do chudých čtvrtí, ale jen jako divák, který je nad věcí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY