Otrávené třešně eBook

Fatimma.cz Otrávené třešně Image

INFORMACE

Hledáte knihu Otrávené třešně? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Quintin Jardine? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Otrávené třešně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,87 MB

ISBN: 9788070339565

POPIS
V pořadí již šestá detektivka s někdejším soukromým vyšetřovatelem Ozem Blackstonem zavede čtenáře do filmařského prostředí. Oz se svým švagrem Milesem natáčí film na motiv detektivní novely. Kvůli filmování se vrátí do Edinburghu, kde kromě práce chce uspořádat i své osobní problémy.Během pobytu v Edinburghu se na něj obrátí bývalá přítelkyně Alison a požádá ho o pomoc s řešením potíží, které potkaly reklamní agenturu, již si otevřela s přítelem Davidem. David je několik dní nezvěstný a nakonec je nalezen mrtev. Alison se stává podezřelou číslo jedna.Oz netuší, jak by jí mohl pomoci, dokud se na scéně neobjeví bývalý policajt Ricky Ross, najatý Milesem jako bezpečností dohled při natáčení. Ricky je ochoten ujmout se vyšetřování a snaží se Alison pomoci, dokonce se stane jejím ručitelem při zaplacení kauce, ale objevují se další dvě mrtvoly a zdá se, že se ani Ozovi, ani Rickymu nepodaří přesvědčit policii a soudce a Alisonině nevině. Až do okamžiku, kdy vrah zaútočí přímo na Alison. V tu chvíli je třeba přehodnotit zvažované motivy a najít vraha rychleji, než se dopustí dalšího zločinu.
STÁHNOUT ČÍST
Otrávené třešně - Jardine Quintin - Knihkupectví Ládví
Otrávené zrní na holuby Odrůdy rajčat : Stupické polní rané, Sláva Porýní, Dafne, Pedro, Citrina. I u rajčat vyštípejte kromě 3-horních větviček všechny postranní výhony po celé délce stonku.
Jak a kdy řezat třešeň? | Dům a byt - Dum&Byt
Otrávené třešně - Quintin Jardine. Otrávené třešně - Quintin Jardine, knihu máme skladem. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY