Zrada v aréně eBook

Fatimma.cz Zrada v aréně Image

INFORMACE

Zrada v aréně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Anne Wostheinroch. Přečtěte si s námi knihu Zrada v aréně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Zrada v aréně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,35 MB

ISBN: 9788086969091

POPIS
Julie se svým bratrem Quintem jsou na stopě spiknutí, jehož obětí je jejich otec - uznávaný a slavný závodník. Ten však jednoho dne nečekaně utrpí potupnou porážku, a to v nečestném boji... Kdo a proč přiotrávil jeho koně? Děti se pouštějí do vyčerpávajícího pátrání, aby celé věci přišly na kloub. Děj vrcholí v den konání závodu pořádaného Caesarem na počest Kleopatry, která poctila Řím svou návštěvou. Zraněný otec se ho nemůže zúčastnit, ale modré barvy jeho stáje přece jen budou mít v tomto slavném závodě zástupce. Kdo to bude a jak se mu v aréně bude dařit?V závěru knihy zvídaví čtenáři najdou slovníček použitých pojmů, přehlednou chronologickou tabulku, vysvětlení dějepisných skutečností a jiné zajímavosti spjaté s dobou, ve které se příběh odehrává. Zábavnou formou se tak naučí chápat historii v nejširších souvislostech.
STÁHNOUT ČÍST
Zrada v aréně - Vyhledávání na Heureka.cz
Zrada v aréně Fabian Lenk. Historické krimi ze Starého Říma. Cena v prodejně: ... Kdo to bude a jak se mu v aréně bude dařit? EAN: 9788086969091: Rozměry: 200 x 130 x 15 mm:
Zrada v aréně: Historické krimi ze Starého Říma - Fabian ...
Zrada v aréně Fabian Lenk, Anne Wostheinrochov á. Skladem 5+ ks 198 Kč Běžná cena 218 Kč. Ušetříte 20 Kč (9 %) ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY