Italsko-český technický slovník eBook

Fatimma.cz Italsko-český technický slovník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Italsko-český technický slovník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Italsko-český technický slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Italsko-český technický slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,17 MB

ISBN: 9788020015563

POPIS
Slovník obsahuje nejdůležitější termíny ze všech oborů moderní techniky a vědy. Je určen překladatelům vědeckotechnických a obchodních textů, technikům, inženýrům, vědeckým pracovníkům, učitelům a studentům vysokých škol. Do slovníku byly při jeho sestavování přednostně zařazeny termíny z nových rozvíjejících se oborů, jako jsou automatizace, kybernetika, výpočetní technika, informatika, elektronika, radiotechnika, jaderná fyzika a reaktorová technika, stejně jako výrazy z oborů úzce souvisejících s výrobními procesy (matematiky, mechaniky, fyziky a chemie) a z oborů strojírenství a strojních mechanismů, obrábění kovů a stavebních hmot. Slovník vycházející ve prvním vydání obsahuje 80 000 hesel.
STÁHNOUT ČÍST
slovnik.cz - Multilingual Dictionary
Kniha: Italsko-český technický slovník (Antonín Radvanovský). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Česko německý slovník > technický
Česko německý slovník > technický slovník online česko anglický, česko německý, česko ruský, česko španělský slovník, slovník cizích slov, synonyma a další slovníky
SOUVISEJÍCÍ KNIHY