Lexicon 5 Francouzský ekonomický slovník eBook

Fatimma.cz Lexicon 5 Francouzský ekonomický slovník Image

INFORMACE

Hledáte knihu Lexicon 5 Francouzský ekonomický slovník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Lexicon 5 Francouzský ekonomický slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

ISBN: 9788087062715

POPIS
Zcela nový, původní oboustranný překladový slovník pokrývá rozsáhlou terminologii ze všech oblastí ekonomické praxe i teorie. Hlavní zaměření spočívá v praktické slovní zásobě a množství ustálených spojení z oblasti podnikání, obchodu, bankovnictví, pojišťovnictví, burzy, práce a zaměstnání ale také běžné obchodní komunikace. Maximální aktuálnosti a praktičnosti terminologie bylo docíleno mimo jiné využitím internetových zdrojů a současného českého i zahraničního hospodářského tisku.Nová aplikace navíc nabízí vylepšené fulltextové vyhledávání a souhrnný náhled fulltextu. Můžete tak snadno a rychle hledat ustálená spojení v jakémkoli tvaru kdekoli v rámci celého slovníku.
STÁHNOUT ČÍST
Lexicon 5: Nemecko-slovenský a slovensko-nemecký ...
Všechny informace o produktu Lingea Lexicon 5 Francouzský ekonomický slovník, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lingea Lexicon 5 Francouzský ekonomický slovník.
Lingea Lexicon 5 Francouzský slovník Platinum | Srovnanicen.cz
Všechny informace o produktu Kniha Lexicon5 Ekonomický slovník Francouzsko-český, Česko-francouzský, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lexicon5 Ekonomický slovník Francouzsko-český, Česko-francouzský.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY