Zkřížené meče eBook

Fatimma.cz Zkřížené meče Image

INFORMACE

Zkřížené meče je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michaela Černá. Přečtěte si s námi knihu Zkřížené meče na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Zkřížené meče.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,47 MB

ISBN: 8020415165

POPIS
Šermířská romantická pohádka z pera televizní scenáristky Michaely Černé, napsaná podle třídílného televizního filmu. Komtesa Alexandra není jako jiné princezny. Nečeká v koutku, až jí štěstí spadne do klína a na bílém koni pro ni přijede krásný princ. Je tvrdohlavá, statečná, miluje šerm a jízdu na koni. Když ji otec nutí do sňatku se změkčilým Arnoštkem, uteče z domova v převleku za chlapce. Brzy potká mladého Valentina, který se vrací domů z války. Ani on není tím, za za. Saša a Valentin koho se vydává svou totožnost v pravý čas odhalí. Na své cestě za štěstím však musí čelit mnoha nástrahám, intrikám i zlým kouzlům, čeká je mnoho soubojů a překvapení. Jako každá pohádka vypráví i ta naše o lásce a nenávisti, přátelství a zradě, odvaze i zbabělosti. Také v ní ale dobro nakonec zvítězí nad zlem.
STÁHNOUT ČÍST
Kvh Čsla
Prohlédněte si alba na téma - zkřížené meče 2015. Získáte tak jedinečnou inspiraci ze stovek českých alb, nahraných každý den na Rajče. Objevujte, hodnoťte a komentujte.
Zkřížené meče pohádka online | Pohádkář.cz
DVA MEČE. Nestrannost. Neutralita. Nerozhodnost. Pochybnost. Rozpolcenost. Uzavřenost, odmítání a slepota. Mrtvý bod. Slepá ulička. Vnitřní klid.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY