Laterna magika eBook

Fatimma.cz Laterna magika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Laterna magika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Laterna magika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Laterna magika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,11 MB

ISBN: 8089218180

POPIS
Albert MARENČIN (26.7.1922, Bystré nad Topľou), scenárista a dramaturg Slovenskej filmovej tvorby, spisovateľ, básnik, prekladateľ, výtvarník, člen Skupiny českých a slovenských surrealistov a Patafyzického kolégia v Paríži. LATERNA MAGIKA je výber z jeho básnických textov surrealistickej a patafyzickej proveniencie, vo veršoch i v próze, ktoré v tomto dvojjazyčnom francúzsko-slovenskom usporiadaní vychádzajú prvýkrát pri príležitosti básnického festivalu CAPALEST, Banská Štiavnica 2006.
STÁHNOUT ČÍST
Laterna Magika (Prag) - Aktuelle 2020 - Lohnt es sich ...
New Stage Prague: Laterna magica Wonderful Circus: Music: May 2 2020 20:00: From 550 CZK to 690 CZK
Laterna magika, Prag 1 | prag aktuell
Laterna magika je první multimediální divadlo na světě. [zdroj?] Je jedním ze souborů pražského Národního divadla a působí v prostorách Nové scény ND. Svým unikátním přístupem k divadelní poetice si vytvořila světové renomé. Základní snahou, která utváří Laternu magiku dodnes, je hledáni cest k syntetickému divadlu, které je schopné vyprávět příběh za ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY