LEGO CHIMA: Lvi a orli eBook

Fatimma.cz LEGO CHIMA: Lvi a orli Image

INFORMACE

Trávit čas knihou LEGO CHIMA: Lvi a orli! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu LEGO CHIMA: Lvi a orli a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: LEGO CHIMA: Lvi a orli.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,98 MB

ISBN: 9788025145753

POPIS
V překrásné říši Chima bojují ušlechtilí lvi se zlými krokodýly, aby zachránili mocný zdroj energie zvaný CHI. Jaké zbraně a technologie používají? Který zvířecí kmen je spojencem lvů? Jak dopadlo obklíčení krokodýlů v močálu? To vše se dozvíš v příběhu, v komiksech, v kvízech a při spoustě dalších zábavných aktivit. Navíc si postavíš minifigurku statečného lva Lennoxe.
STÁHNOUT ČÍST
LEGO® CHIMA Lvi a orli - veverusak.cz
Lego Chima - zvířecí bojovníci. Nabízené produkty. Nabízíme stavebnice LEGO: Lego Duplo, Lego ANGRY BIRDS,Lego Chima, Lego City, Lego Star Wars, Lego Friends, Lego Ninjago, Super Heroes, Lego Lord Of The Rings, Lego Hobbit, Lego Hero Factory, Lego Ninjago, Lego Architecture, Lego Lone Ranger, Lego Technic, Lego Castle & Knights, Lego Galaxy Squad, Lego Monster Fighters, Lego Dino, Lego ...
Kniha + doplněk: LEGO CHIMA Lvi a orli - kolektiv | Knihy ...
LEGO Legends of Chima: Laval's Journey ti umožní vstoupit do úplně nového ohromujícího světa. Už od samého začátku tě čekají fantastické vizuální efekty: živé a ohromující. Do toho běhají, skáčou, bojují a předvádějí se roztomilé postavičky LEGO na nejrůznějších místech, která mají zajímavou atmosféru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY