Aero eBook

Fatimma.cz Aero Image

INFORMACE

Aero je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ondřej Pavlůsek. Přečtěte si s námi knihu Aero na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Aero.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,37 MB

ISBN: 9788025137017

POPIS
Tato podrobně zpracovaná encyklopedie zajímavě popisuje kompletní historii firmy Aero a to od prvních letadel až po poslední vyrobený automobil. Kniha obsahuje téměř 200 barevných i černobílých fotografií, perokreseb a studií, v některých případech dosud nepublikovaných. V závěru nechybí ani ucelený přehled všech vyrobených modelů a technická data vozidel značky Aero.Z obsahu knihy:historie automobilové značky Aeropodrobný popis všech automobilůzajímavosti z konstrukce vozidelprototypy, studie a nerealizované projekty sportovní a závodní modifikaceautomobily Aero s koroserií SodomkaAero Minor v úpravě pro závod v Le MansJawa pod značkou Aero – vůz Aero Minor IInákladní vůz Aero A150 – nástupce automobilu Škodaroadster Gordon – „nástupce“ Aera 30výrobní čísla a počty vyrobených kusů vozideltechnická data automibilů Aerobarevné i černobílé kresby, fotografie a dobové reklamy2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Win7怎么开启aero特效-百度经验
Aero offers semi-private jet flights to the world's most in-demand destinations. Reserve your seat to get early access to our flights between Ibiza, Mykonos, and the French Riviera.
Veteráni bazar - Aero - Bazoš.cz
AERO Vodochody AEROSPACE a.s. jakožto český partner vedoucích leteckých výrobců a vzdušných sil se specializuje na vývoj, montáž, produkci a servis vojenské a komerční letecké techniky s tradicí od roku 1919.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY