Audit informačního systému eBook

Fatimma.cz Audit informačního systému Image

INFORMACE

Audit informačního systému je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vlasta Svatá. Přečtěte si s námi knihu Audit informačního systému na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Audit informačního systému.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,36 MB

ISBN: 9788074311062

POPIS
V krátké době druhé vydání knihy, zabývající se komplexním auditem informačního systému. Odpovídá na otázky: Co je audit a jak se liší od ostatních forem kontrol? Jaké jsou jeho vlastnosti? Co musíme znát, abychom se stali auditory IS? Jak vypadá postup auditu IS? Kniha zároveň přináší popis metodik (INTOSAI, COBIT, IT Assurance Guide, Val IT, Risk IT), které může auditor ve své práci využít. Z obsahu: Metodiky auditu IS/IT; Obecný popis provádění auditu a popis činností; Audit databáze; Audit procesu řízení změn; Audit projektu implementace ERP systému atd. Závěr knihy přináší mnoho návodů a příkladů z praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Audit informačního systému - 2. vydání / Nejlevnější knihy
Provedeme rychlý SAP Audit. Máme zkušenosti a především znalosti a nástroje jak výkonnost využití podnikového informačního systému změřit. Několik systémů jsme auditovali, takže můžeme i porovnat, zda se pohybujete okolo průměru nebo systém za několik miliónů používáte jen okrajově a investice neměla smysl.
Audit bezpečnosti informačních systémů: Klíčový krok k ...
Audit informačního systému. Provádíme komplexní audity softwarů, které Vám pomohou zjistit chyby ve Vašem systému a stanovujeme řešení pro možnou optimalizaci systému ke zvýšení efektivnosti Vašeho fungování. Máme dlouholetou praxi v oboru, kde se specializujeme mimo jiné i na audity systémů jiných společností.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY