Jak si uchovat bystré smysly eBook

Fatimma.cz Jak si uchovat bystré smysly Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak si uchovat bystré smysly! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak si uchovat bystré smysly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Jak si uchovat bystré smysly.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,33 MB

ISBN: 9788074061677

POPIS
Smysly jsou nejen nezbytné pro každodenní život – přinášejí nám i spoustu radosti a potěšení. Většina z nás se s přibývajícím věkem smiřuje s jejich otupováním, které však není nutné! Kniha Jak si uchovat bystré smysly vás seznámí se vším, co potřebujete vědět, abyste si je uměli chránit, posuzovat jejich stav i napravovat škody.Dozvíte se například, které běžně dostupné léky škodí vašemu sluchu, nebo jestli platí, že „oko je okno do duše“, zjistíte, jak si sami můžete otestovat svůj čich a seznámíte se s výsledky nejnovějších lékařských výzkumů. Tato publikace je přímo nabitá radami, které vám mohou pomoci žít zdravě a spokojeně.
STÁHNOUT ČÍST
Jak si uchovat bystré smysly - - Megaknihy.cz
Kniha Jak si uchovat bystré smysly vás seznámí se vším, co potřebujete vědět, abyste si je uměli chránit, posuzovat jejich stav i napravovat škody. Dozvíte se například, které běžně dostupné léky škodí vašemu sluchu, nebo jestli platí, že „oko je okno do duše", zjistíte, jak si sami můžete otestovat svůj čich ...
Jak si uchovat bystré smysly - - Megaknihy.cz
Kniha: Jak si uchovat bystré smysly (Reader´s Digest Výběr). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY