Přijímací pohovor eBook

Fatimma.cz Přijímací pohovor Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přijímací pohovor! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přijímací pohovor a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Přijímací pohovor.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,98 MB

ISBN: 8024719443

POPIS
Co chtějí zaměstnavatelé u přijímacích pohovorů opravdu slyšet? Koho skutečně hledají? Co říci a jak se chovat, abyste zvýšili své šance na získání vytouženého pracovního místa? A čeho se určitě vyvarovat? Ve velmi čtivé a praktické příručce určené všem uchazečům o zaměstnání se dozvíte, jak úspěšně zvládnout přijímací pohovor a být právě tím, koho si zaměstnavatel vybere. Najdete v ní jasné rady, tipy a příklady a také doporučení od těch nejpovolanějších - personalistů a manažerů, kteří rozhodují o výběru nových pracovníků. S touto knihu se přijímacího pohovoru již nemusíte bát. Budete vědět, jak se na něj perfektně připravit, jak vyvolat pozitivní první dojem, jak zvládnout trému a nervozitu, jak při rozhovoru komunikovat, jednat a využít řeč těla, jak odpovídat na otázky, včetně těch nejobtížnějších, a na co se sami zeptat. Dozvíte se také, jak uspět u rozhovorů, které mají rozpoznat vaše kompetence (např. schopnost týmové práce, sebemotivace, prezentační dovednosti apod.), jak zvlá dnout psychologické testy a účast na Assessment Centre. Nakonec zjistíte, jak ještě vylepšit svou pozici při případném druhém kole přijímacího pohovoru, a co dělat, když čekáte na výsledky a následně jste tím vybraným, anebo v tuto chvíli bohužel ne. Nebuďte pouze dobří, buďte nejlepší!
STÁHNOUT ČÍST
Přijímací pohovor - Otázky, kterým se nevyhnete | Peníze.cz
Pohovory a další metody výběrového řízení. Na našem, relativně malém, trhu se v posledních letech začaly nekontrolovatelně objevovat různé publikace poskytující zaručené rady uchazečům o zaměstnání o tom, jak se připravit a chovat na pracovním pohovoru.
Přijímací pohovor - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně
V menších podnicích provádí přijímací pohovor sám šéf, ve větších firmách je tato věc v kompetenci personalisty. Pohovor zahajuje váš partner obvykle uvolňujícím dotazem či poznámkou (např. se vás zeptá, jakou jste měl cestu), aby nastolil přátelskou atmosféru. Všeobecně vám také sdělí důvody, které ho ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY