Tři slepé myšky eBook

Fatimma.cz Tři slepé myšky Image

INFORMACE

Tři slepé myšky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Přečtěte si s námi knihu Tři slepé myšky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Tři slepé myšky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

ISBN: 8072578170

POPIS
Matthew Hope a dozvuky vietnamské války.Způsob, jakým byli zavražděni tři zcela bezvýznamní Vietnamci z floridské komunity, vzbuzuje na první pohled vzpomínky na brutální zvěrstva, jakých se dopouštěly za války obě strany na sobě navzájem. Stephen Leeds viděl na vlastní oči jejich krvavé následky, byl v mnoha případech svědkem jejich páchání, avšak tvrdí že sám se jich nedopouštěl. Policie mu to však nevěří. Pro ni je snadnější obžalovat jej z vraždy - už proto, že proti Leedsovi svědčí příliš mnoho okolností.Matthew Hope je však právník a právníkovou povinností je věřit v nevinu klienta. Leeds se jím stává a Hope stojí před nesnadným úkolem přesvědčit policii i státního návladního, že trojnásobná vražda může mít i rituální motiv. Se svými spolehlivými partnery, detektivem Warrenem Chambersem a společníkem Frankem Summervillem, musí v zájmu nalezení pravdy proniknout nejen do uzavřeného společenství vietnamské menšiny, ale i do odlišné mentality nevyzpytatelného etnika.
STÁHNOUT ČÍST
Tři slepé myšky / Ed McBain's: Three Blind Mice (TV film ...
Kniha Tři slepé myšky iba za 12,19 € v internetovom kníhkupectve Knihy pre každého Informácie o knihe Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům texty, jejichž vydání bránila řada okolností - a také Agatha Christie sama.
Tři slepé myšky - Agatha Christie | KOSMAS.cz - vaše ...
Povídka Tři slepé myšky je předobrazem stále uváděné divadelní hry Past na myši. Skupina hostů je v ní uvězněna v zasněženém penzionu U klášterní studny společně s vrahem, který se touží mstít za příkoří z minulosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY