Šarlatové zrnko eBook

Fatimma.cz Šarlatové zrnko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šarlatové zrnko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šarlatové zrnko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Šarlatové zrnko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 8071857149

POPIS
Mladý Harry Talvace přichází z Walesu na anglický hrad Parfois pomstít smrt svého otce, sám se však stává zajatcem šlechtice Isambarda, jenž kdysi vynesl nad nešťastným stavitelem krutý rozsudek. Harryho nenávist se ovšem začíná vytrácet, když pozná i ušlechtilejší stránky Isambardovy povahy a zejména poté, co se tragickým zvratem z někdejšího vládce nad osudy druhých stává bezmocný ubožák. Román, volně navazující na autorčiny předchozí knihy Nebeský strom a Zelená ratolest, završuje pohnuté osudy hrdinů trilogie i působivý obraz středověké Anglie a Walesu, který autorka dovedně vykreslila v pozadí dramatického příběhu celého cyklu.
STÁHNOUT ČÍST
Edith Pargeterová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Hledáte Šarlatové zrnko od Edith Pargeterová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Šarlatové zrnko (Edith Pargeterová) | Antikvariát Červený knír
Šarlatové zrnko, autor: Edith Pargeterová, rok vydání: 1994. Antikvariát s více než 30 534 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY