Mistři volantu eBook

Fatimma.cz Mistři volantu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mistři volantu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mistři volantu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Mistři volantu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,27 MB

ISBN: 807226737X

POPIS
Celobarevná kniha popisuje začátek a průběh kariéry jedenácti nejlepších českých automobilových závodníků z poslední doby. Najdete v ní poutavě napsané životopisy Romana Kresty, Pavla Sibery, Emila Trinera, Otakara Krámského, Josefa Michla, Jiřího Mičánka, Josefa Kopeckého, Jaroslava Hoška, Stanislava Matějovského, Karla Lopraise a Tomáše Engeho. Publikace obsahuje nejen informace ze zákulisí automobilových soutěží, okruhových závodů, autokrosu, závodů automobilů do vrchu a pouštních vytrvalostních rally, ale také zajímavosti týkající se závodních automobilů, úsměvné historky a mnoho barevných fotografií, z nichž některé nebyly dosud veřejně publikované.
STÁHNOUT ČÍST
Stáhnout Mistři volantu | Zdarma.org
Čtyřlístek Mistři volantu V absolutně nepoškozeném stavu, nejsem si jistá, jestli byl kdy vůbec otevřený. 12 příběhů. Vydáno 1993 Časopisy zasílám v tvrdé obálce, proto je doporučená zásilka 60,- +30,-
Mistři volantu | TelevizeSeznam.cz
Renovace volantu: Standart: Premium: Alcantara/Carbon kůže: Klasický volant (kožený, plastový, dřevěnný) 1299,- 1599,-
SOUVISEJÍCÍ KNIHY