Mistři volantu eBook

Fatimma.cz Mistři volantu Image

INFORMACE

Mistři volantu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dalibor Janek. Přečtěte si s námi knihu Mistři volantu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Mistři volantu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,50 MB

ISBN: 807226737X

POPIS
Celobarevná kniha popisuje začátek a průběh kariéry jedenácti nejlepších českých automobilových závodníků z poslední doby. Najdete v ní poutavě napsané životopisy Romana Kresty, Pavla Sibery, Emila Trinera, Otakara Krámského, Josefa Michla, Jiřího Mičánka, Josefa Kopeckého, Jaroslava Hoška, Stanislava Matějovského, Karla Lopraise a Tomáše Engeho. Publikace obsahuje nejen informace ze zákulisí automobilových soutěží, okruhových závodů, autokrosu, závodů automobilů do vrchu a pouštních vytrvalostních rally, ale také zajímavosti týkající se závodních automobilů, úsměvné historky a mnoho barevných fotografií, z nichž některé nebyly dosud veřejně publikované.
STÁHNOUT ČÍST
Mistři světa ITF - Wikipedie
Zábavná i dramatická videa, která zachytily palubní kamery především na ruských silnicích. Počínání největších kliďasů, psychopatů i klikařů týdne komentuje Richard Cacák.
Ceník obšití volantu
Přečtěte si o tématu Mistr volantu. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Mistr volantu, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Mistr volantu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY