Dogovorilis! eBook

Fatimma.cz Dogovorilis! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dogovorilis!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dogovorilis! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dogovorilis!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,98 MB

ISBN: 9788072387878

POPIS
Moderní učebnice obchodní ruštiny, kterou doporučujeme pro školní i mimoškolní výuku:* obchodním akademiím* vyšším odborným školám* vysokým školám ekonomického směru* jazykovým katedrám vysokých škol nefilologického zaměření* jazykovým školám* pro samostudiumVhodná je také pro odborníky z praxe a manažery, kterým umožní základní přípravu pro ruskojazyčnou řečovou komunikaci v široce pojaté podnikatelské sféře (ekonomika, výroba, obchod, politika, kultura, věda a vzdělání).Zpracování vychází z originálních ruských materiálů - například z reklamních textů, zápisů a záznamů z jednání, anket, dopisů apod.Obsah: Úvod do fonetiky, Seznámení s firmou, Činnost firmy, Organizace činnosti firmy i všedního života, Návštěvy a hosté, Výsledky a plány činnosti, Hledání obchodního partnera, Jednání, Zájezdy a služební cesty, Společenský život, Volný čas, Přílohy a doplňky.
STÁHNOUT ČÍST
Dogovorilis! - Tatiana Kozlová — Kniha.cz
Dogovorilis! - CD audio /2/ Běžná cena. 459 Kč Naše cena. 437 Kč Nakladatelství ...
Dogovorilis! + CD | Fraus | 9788072387878
Dogovorilis! + 2CD - Kozlová Tatiana, Brožovaná. Moderní učebnice obchodní ruštiny, kterou doporučujeme pro školní i mimoškolní výuku obchodním akademiím vyšším odborným školám vysokým školám ekonomického směru jazykovým katedrám vysokých šk...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY