Dýka eBook

Fatimma.cz Dýka Image

INFORMACE

Dýka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jorge Fernández Díaz. Přečtěte si s námi knihu Dýka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Dýka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,44 MB

ISBN: 9788074736254

POPIS
Argentinská politika jako jedna velká detektivka… nekompromisní a plná korupce, narkopolitiky, vášní i násilí připravuje čtenáře o všechny iluze.„Mám všelijaký jména, ale mezi svejma jsem známej jako Remil. ‚Ty jeden debile remile,‘ říkal mi každý ráno při cvičení seržant. Myslel to jako pochvalu. No a ten Remil už mi zůstal.“ Bývalý voják z války o Falklandy pracující pro argentinskou tajnou službu dostane za úkol sledovat španělskou právničku Nurii, která má v Buenos Aires domlouvat obchody s vínem. Jenže argentinské víno není tak čisté, jak se zdá, a vše se náhle zvrtne. Podaří se Remilovi zachránit Nurii, sebe i to, v co věří?
STÁHNOUT ČÍST
Dýka a kříž - David Wilkerson | Databáze knih
Nůž sběratelský - stará dýka . Aukce 1 Kč s dopravou 80 Kč . Popis předmětu keyboard_arrow_right . Náklady na přepravu a platba keyboard_arrow_right . Prodejce svacajiri (110) 99,11 % pozitivních komentářů od 111 uživatelů .
Inzeráty dýka - Bazar a inzerce zdarma - Sbazar.cz
Dýka 399-OK-1 COMMANDOS 399-OK-1 je replikou dýky COMMANDOS. Čepel dýky je vyrobena je z kvalitní uhlíkaté oceli typ GR 1070 s tvrdostí 55 - 57HRc a má klínový výbrus, černěná. Střenka dýky COMMANDOS je kovová s drážkováním zakončená záštitou, která zabraňuje sklouznutí ruky. Počet funkcí: 1
SOUVISEJÍCÍ KNIHY