Atmosféra a klima eBook

Fatimma.cz Atmosféra a klima Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Atmosféra a klima! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Atmosféra a klima a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Atmosféra a klima.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

ISBN: 9788024615981

POPIS
Publikace, na níž se podílel tým předních českých odborníků na životní prostředí, se věnuje problematice atmosféry, klimatu a kvality ovzduší v širokých souvislostech, jež přesahují pouhý přírodovědný pohled. K chemickým, fyzikálním charakteristikám ovzduší a k jejich dynamice promlouvají v dobách proměn globálního klimatu a emisí toxických látek do ovzduší měst a průmyslových aglomerací nejen přírodovědci, ale i ekonomové, politici a laická veřejnost. V obsáhlé učebnici o aktuálním stavu klimatu se proto setkávají specializované kapitoly od autorů s různým odborným zázemím. Cílem editorů bylo umožnit čtenářům zaměřit se na jednotlivé části podle jejich zájmu a potřeby, ohled je přitom brán zejména na studenty a odbornou veřejnost bez hlubších znalostí v oborech fyziky, chemie či matematiky. Kniha probírá důležité aspekty znečištění ovzduší a pomáhá pochopit principy jevů a dějů v zemské atmosféře, klimatické změny a problematiku ochrany atmosféry v globálním kontextu, včetně ekologické politiky v praxi.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Klima školní třídy - nuov.cz
Téma/žánr: zemská atmosféra - chemie atmosféry - znečištění ovzduší - ochrana ovzduší - klimatické změny, Počet stran: 351, Cena: 230 Kč, Rok vydání: 2016, Nakladatelství: Karolinum
PDF Klima školní třídy - nuov.cz
Publikace, na níž se podílel tým předních českých odborníků na životní prostředí, se věnuje problematice atmosféry, klimatu a kvality ovzduší v širokých souvislostech, jež přesahují pouhý přírodovědný pohled.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY