Kriminalistická technika eBook

Fatimma.cz Kriminalistická technika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kriminalistická technika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kriminalistická technika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Kriminalistická technika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,40 MB

ISBN: 9788073804091

POPIS
Třetí rozšířené vydání učebnice je určeno především pro posluchače Policejní akademie ČR v Praze pro výuku kriminalistiky v bakalářském studijním programu jako povinný studijní pramen. Může být dobrou studijní pomůckou i pro studenty v magisterském studijním programu a vhodným pomocníkem při zpracování bakalářských a diplomových prací z oblasti kriminalistiky. Publikace poskytuje postačující rozsah poznatků pro předmět kriminalistická technika. V učebnici je hlavní pozornost věnována základním kriminalisticko-technickým metodám a prostředkům, vyhledávání, zajišťování a zkoumání různých druhů materiálních stop, např. daktyloskopii, mechanoskopii, balistice, trasologii, zkoumání ručního písma atd. Text je doplněn názornými obrázky a schématy tak, aby učebnice byla pro studenty dobře přijatelná a mohli si podle ní snadno osvojit poznatky z kriminalistické techniky.Autorský kolektiv:- Jiří Straus, - Viktor Porada - Martin Kloubek- Jaroslav Suchánek - Martin Fürbach
STÁHNOUT ČÍST
KRIMINALISTIKA - Stolní Tenis A Stolní Tenis
LT Sezam s.r.o. - Váš dodavatel kriminalistické techniky.
Kniha: Kriminalistická technika | Knihy.ABZ.cz
Kriminalistická technika vypracovala celu radu metód, ktoré sa používajú pri zviditeľňovaní latentných daktyloskopických stôp, ich zaisťovaní a dokumentácií. Pri voľbe určitej metódy je potrebné brať v úvahu druh stopy, kvalitu jej nositeľa, predpokladanú dobu jej vzniku (starosť) a niektoré ďalšie faktory.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY