Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi eBook

Fatimma.cz Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi Image

INFORMACE

Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Karel Chadt. Přečtěte si s námi knihu Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,44 MB

ISBN: 9788086324753

POPIS
Tvořivost v řídící práci se v poslední době stává jednou z klíčových kompetencí manažera. Od manažera se neočekává, že bude vynálezcem převratných věcí, ale žádá se od něho, že bude občas myslet neortodoxně a vytvářet podmínky pro tvořivost týmu, které vede. Jde o to, objevit tvořivost v sobě i v druhých. Kniha přináší základní pohled na psychologii tvořivosti, tvůrčí řízení a osobnost tvůrčího manažera. Jsou zde také uvedeny některé bariéry, které brání člověku být kreativní. Dále je uveden přehled nejpoužívanějších postupů a metod tvůrčího řešení problémů. V závěru knihy najdete doporučení pro vedení tvůrčích zaměstnanců.
STÁHNOUT ČÍST
Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi - Karel Chadt ...
Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi Autor: Karel Chadt Tvořivost v řídící práci se v poslední době stává jednou z klíčových kompetencí manažera.
Uplatnění Tvořivosti V Manažerské Praxi Autor:Doc.mgr.ing ...
Kupte knihu Uplatnění tvořivosti v manažerské praxi (Karel Chadt) s 4 % slevou za 174 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY