Jeruzalém a Svatá země eBook

Fatimma.cz Jeruzalém a Svatá země Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jeruzalém a Svatá země! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jeruzalém a Svatá země a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Jeruzalém a Svatá země.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,84 MB

ISBN: 8024904438

POPIS
Prekrásna publikácia prináša všetkým záujemcom zasvätený text o Jeruzaleme, Svätom meste hneď troch svetových náboženstiev, židovstva, kresťanstva a islamu. Čitatelia sa v knihe dozvedia o starovekých dejinách mesta, no i o jeho dnešnej, rovnako veľmi pohnutej histórii. Text dopĺňajú pôsobivé farebné fotografie domácich, jeruzalemských fotografov a tak ich výpovedná hodnota je o to zaujímavejšia. Vďaka nim sa vnímavý čitateľ ocitne vo Svätom meste a objaví jeho magické kúzlo.
STÁHNOUT ČÍST
Izrael Jeruzalém Svatá · Fotografie zdarma na Pixabay
Kniha jeruzalem svata zeme. ... Svatá země - Dionýz Dugas . Reprezentativní publikace, jejíž dominantou jsou nádherné barevné fotografie, představuje jedno z nejatraktivnějších míst na světě - krajinu současného Izraele a jeho historické památky. Jsou to především památky biblické, spjaté se životem Ježíše Krista a ...
Svatá země - Jeruzalém
Jeruzalém a Svatá země. JERUZALÉM. Vydání: Euromedia Group - Ikar 2005 | Jazyk: čeština | Signatura: E 14561. Průvodce a cestovní příručka obsahuje podrobné a praktické informace pro turisty, tipy na stravování a ubytování, informace o dopravě, měně a osobní bezpečnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY