Krajkářka eBook

Fatimma.cz Krajkářka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Krajkářka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Pascal Lainé? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Krajkářka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,38 MB

ISBN: 802040631X

POPIS
Komorní příběh společensky nerovné lásky končící hrdinčinou anorexií nepochybně proslavilo i úspěšné filmové zpracování. Na pozadí autorova kousavě odtažitého stylu až zázračně vystupuje nezachytitelné tajemství bytosti, jež prochází životem zdánlivě beze stopy. Román byl roku 1974 oceněn Goncourtovou cenou.
STÁHNOUT ČÍST
Mařenka Krajkářka | Fler.cz
Mně se líbí paličkovaná krajka, dokonce natolik, že jsem absolvovala třísemestrální kurs a jsem kvalifikovaná krajkářka. A hrozně mě lákají ještě frivolitky, ale k těm jsem se ještě nedostala. A zjistila jsem, že ač to vypadá komplikovaně, tak to nijak složité není.
Krajkářka - Blog iDNES.cz
Srovnání pojištění odpovědnosti za škodu. Výpočet pojištění odpovědnosti za škodu ovlivňuje několik parametrů. Na prvním místě je pro mnoho zaměstnanců při srovnání pojištění odpovědnosti cena, ale narozdíl od jiných pojištění se případné plnění za škodu týká Vás, proto je důležité zvážit i jméno pojišťovny, finanční způsobilost a zkušenosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY