Písanka pro 3. ročník Základní školy 2. díl eBook

Fatimma.cz Písanka pro 3. ročník Základní školy 2. díl Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Písanka pro 3. ročník Základní školy 2. díl! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Písanka pro 3. ročník Základní školy 2. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Písanka pro 3. ročník Základní školy 2. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

ISBN: ",

POPIS
Druhý díl dvoubarevné písanky je více věnován opisům, přepisům a úkolům, které nadále podporují čtení a psaní s porozuměním. Oba díly doplňují různé hádanky, rébusy, pranostiky, rčení, přísloví, přirovnání a další úkoly, které žáky vedou k práci s textem, k přemýšlení, usuzování, k vyhledávání informací. Jsou mezipředmětově propojeny s učivem českého jazyka a prvouky.
STÁHNOUT ČÍST
Písanka pro 1. ročník základní školy (2. díl) - Jana ...
Nabízíme učebnice pro základní a střední školy, gymnázia a učiliště. Učebnice pro výuku cizích jazyků. Prodáváme nástěnné mapy, globusy, školní potřeby a učebnice pro předškoláky. ... Písanka pro 3.ročník ZŠ 2.díl. Naše cena s DPH:
Písanka pro 2. ročník, 2. díl - Vyhledávání na Heureka.cz
Písanka pro 2. ročník základní školy (1. díl) - Jana Potůčková Písanky korespondují s postupem učiva v učebnici. V písankách je pamatováno na procvičování písmen, slov, vět,... Uložit ke srovnání
SOUVISEJÍCÍ KNIHY