Čchi-kung eBook

Fatimma.cz Čchi-kung Image

INFORMACE

Hledáte knihu Čchi-kung? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Philippe Gouédard? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Čchi-kung.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,30 MB

ISBN: 9788075541550

POPIS
Čchi-kung je tradiční čínské cvičení pro zdraví a dlouhověkost, založené na správném dýchání a proudění energie (čchi) v těle, které vzniklo již před více než 3 000 lety. Rozviňte své tělo a svou mysl pomocí cvičení čchi-kung. Příručka poskytuje praktický úvod do čchi-kungu neboli čínské gymnastiky, jehož cílem je sladit naše energie. Tento soubor tradičního čínského cvičení, které pěstuje čchi (qi) neboli vitální energii, se kromě rozvoje fyzického těla zabývá také rozvojem mysli. Pomocí snadných cviků, jež jsou doprovázeny podrobnými ilustracemi, si můžete harmonizovat čchi každý den. Cvičení čchi-kungu vede k rovnováze tělesných a duševních funkcí, zlepšuje zdraví, posiluje tělo a zklidňuje mysl.Čchi-kung cvičení pro každéhoKniha je určena pro začátečníky den za dnem se naučíte tomuto jemnému cvičení a rozproudíte zablokovanou čchi v meridiánech. Díky čchi-kungu posílíte své zdraví, odstraníte stres a únavu, zlepšíte koncentraci a paměť, zpomalíte proces stárnutí a mnoho dalšího.
STÁHNOUT ČÍST
Jako šaolinský mnich. Redaktorka vyzkoušela čínské cvičení ...
Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > Č > Čchi-kung.
Tchaj-ťi Čchi-kung
Čchi-kung znamená „pěstování životní energie". Jedná se o soubor staletími ověřených, jednoduchých, fyzicky nenáročných pohybů, prováděných plynule a v pozvolném tempu, přičemž důraz se neklade na výkon, ale na prožitek. Čchi-kung je po staletí součástí léčebných metod tradiční čínské medicíny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY