Požírači srdcí eBook

Fatimma.cz Požírači srdcí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Požírači srdcí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Požírači srdcí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Požírači srdcí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,32 MB

ISBN: 9788024225548

POPIS
Staré dobré časy nebyly vždy tak idylické, jak se někteří lidé domnívají. Epidemie, hlad a morové nákazy vylidnily celé kraje a vždycky se našli jedinci, kteří si chtěli usnadnit život tím, že uzavřou pakt s ďáblem. Tak vstoupili na evropskou scénu i nechvalně proslulí požírači srdcí, odporní „sérioví vrazi“, jak bychom je nazvali dnes. Věřili, že pozřením srdcí druhých lidí se stanou neviditelnými. Jiná individua, například hraběnka Alžběta Báthoryová, soustředila svou zločineckou energii na nevinné děti. Vrchnost reagovala na tyto excesy pronásledováním a soudními procesy. Co to bylo za lidi? Rituální vrazi? Geniální zločinci? Nebo pouhé figurky využívané zmíněnou vrchností k cílené propagandě? Tato kniha vám nabízí jedinečnou sbírku fascinujících případů, které tvoří jakousi démonologii dunajské monarchie. V předmluvě známý kriminalista-biolog Mark Benecke uvádí několik případů ze současnosti, které vzbudily značnou pozornost u odborníků i laické veřejnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Christa A. Tuczay: Požírači srdcí
Kniha: Požírači srdcí (Christa A. Tuczay). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Požírači srdcí - Démonické zločiny v dunajské monarchii ...
Inzerát Požírači srdcí v okrese Mělník, cena 99Kč, od Všehochuť od Monanan na Sbazar.cz. Popis: Kniha Požírači srdcí. Tato kniha nabízí jedinečnou sbírku fascinujících případů, které tvoří jakousi démonologii dunajské monarchie, autorka se soustředila na případy, k nimž došlo v zemích rakouské koruny. V předmluvě známý kriminalista-biolog Mark Benecke ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY