Keramika z kruhu eBook

Fatimma.cz Keramika z kruhu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Keramika z kruhu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Keramika z kruhu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Keramika z kruhu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,17 MB

ISBN: 9788024922164

POPIS
Vytáčení na kruhu je dovednost, která vyžaduje praxi. Podle uvedených postupů se naučíte, jak hlínu prohníst, vytahovat a vytvarovat ji. Zvládnete výrobky obtáčet, vypalovat a glazovat. Postupně pod prsty ucítíte, jestli má střep správnou sílu. Začnete jednoduchou miskou, následovat budou hrnečky různých tvarů, pak upevníte ouško k šálku. Při výrobě cukřenky a džbánku na smetanu se naučíte dělat víčko a hubičku. Potom získanou zručnost využijete k vytváření vlastních jedinečných nádob.
STÁHNOUT ČÍST
Individuální lekce točení na kruhu - Keramika Satya
Výrobky z kapacitních důvodů nemohu skladovat déle než 1 měsíc, poté je recykluji:-) Dekorování a glazování vašich výrobků Výpal a naglazování vašich výrobků z kurzu Točení na kruhu NENÍ v ceně kurzu.
Individuální lekce točení na kruhu - Keramika Satya
Keramika (řecky „pro hrnčířství") je směs anorganických nekovových materiálů nebo uhlíkový materiál, vyrobený pálením v peci za vysokých teplot. Keramika se využívá pro výrobu nádobí, nástrojů, šperků, v sochařství, ve stavebnictví a kamnářství.. V současnosti se názvem keramika dále označují také některé hi-tech materiály, používané například ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY