Domácí procvičování: Český jazyk eBook

Fatimma.cz Domácí procvičování: Český jazyk Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Domácí procvičování: Český jazyk! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Domácí procvičování: Český jazyk a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Domácí procvičování: Český jazyk.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,70 MB

ISBN: 9788073531621

POPIS
STAČÍ 10 MINUT DENNĚ! Jedna z prvních publikací nakladatelství Pierot, která se dočkala zásadního grafického i obsahového přepracování. Tento velice oblíbený titul jsme v letošním roce vydali již v jeho 10. reedici. Obsahuje komplexní soubor úloh z českého jazyka, procvičujících veškerou látku základní školy. Více než 100 gramatických cvičení je řazeno podle osnov ZŠ i podle obtížnosti. Součástí je velmi podrobný klíč umístěný vždy z druhé strany příslušného cvičení - řešení tak máte hned po ruce pro okamžitou kontrolu. Pravidelné opakování za pomoci této publikace usnadní dětem každodenní přípravu na vyučování.
STÁHNOUT ČÍST
Český jazyk :: Základní škola Velešín
Procvičování čj; Angličtina; Mluvnice; Akce; ... Úvod Domácí úkoly Český jazyk. Český jazyk. Úkoly jsou zadány, i když je napsáno, že je 0 příspěvků! Zkontrolujte si složky! Rubriky. Pro 8. třídu. Příspěvků: 2
Český jazyk :: Základní škola Velešín
Domácí pracovní sešit 3. třída: český jazyk, matematika, prvouka, zábavné úkoly Zábavné procvičování je určeno všem žákům třetích tříd, kteří by si rádi zopakovali či procvičili učivo z matematiky, českého jazyka a prvouky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY