13. komnata eBook

Fatimma.cz 13. komnata Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 13. komnata! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 13. komnata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: 13. komnata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,96 MB

ISBN: 9788074040597

POPIS
Lidé si od nepaměti předávali zkušenosti a poznatky vyprávěním. Byla v něm životní moudrost, ale také síla dodávající odvahu čelit nepřízni osudu a víra, která dokáže zázraky. Svého druhu vyprávěním je i televizní cyklus 13. komnata, v němž slavné a všem dobře známé osobnosti neokázale, upřímně a bez příkras líčí, jaké zkoušky jim život připravil, s čím se museli utkat nebo se potýkají dodnes. Bývají to nejčastěji zákeřné choroby, ztráty životních partnerů, citová traumata, závislosti všeho druhu – zkrátka, vše, co se může kdykoliv přihodit komukoliv z nás. A právě tím je nám 13. komnata asi nejbližší. Svědčí o tom nesčetné ohlasy diváků, kteří po odvysílání každého dílu píší tvůrcům pořadu i jeho hrdinům a svěřují se jim se svým vlastním trápením či s tím, jak právě díky pořadu našli cestu a energii k řešení svých problémů. Zpětně tím „vlijou novou sílu do žil“ hrdinům příběhů. V předmluvě k této knize je ocitován dopis z Psychiatrické léčebny v Opavě. Některé díly 13. komnaty tam využívají při terapii. Jestliže slovo, příběh, ať již televizní nebo literární, má moc léčit šrámy na těle i na duši, co si lze přát více! Pro knihu byly vybrány příběhy těchto osobností:: Yvetta Blanarovičová, Václav Neckář, Milena Vostřáková, Václav Vydra, Věra Bílá, Petr Novotný, Eva Hrušková, Pavel Nový, Luba Skořepová, Arnošt Lustig, Petra Černocká, Zita Kabátová, Miroslav Etzler.
STÁHNOUT ČÍST
13. komnata - 13. komnata Josefa Formánka (S08E08 ...
Zpěvačka obdařená nezaměnitelným hlasem vyhrála boj s vážnou nemocí. Příběh o překonání strachu a nezdolné víře v uzdravení.Každý třetí člověk se v životě setká se zhoubným nádorem. Všichni si myslíme, že patříme k těm zbylým dvěma. Když pak nemoc…
13. komnata Debbi Kahl - TV program - televizní programy ...
13. září 2007 - šestá dávka chemoterapie . První dávka je zlá a vyvolává největší úzkost. Člověk se bojí a neví, co ho vlastně čeká. U druhé už člověk ví, do čeho jde. Jenže další dávky jsou dávku od dávky horší - daň, kterou si cytostatika vybírají, se sčítá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY