13. komnata eBook

Fatimma.cz 13. komnata Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 13. komnata! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 13. komnata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: 13. komnata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,32 MB

ISBN: 9788074040597

POPIS
Lidé si od nepaměti předávali zkušenosti a poznatky vyprávěním. Byla v něm životní moudrost, ale také síla dodávající odvahu čelit nepřízni osudu a víra, která dokáže zázraky. Svého druhu vyprávěním je i televizní cyklus 13. komnata, v němž slavné a všem dobře známé osobnosti neokázale, upřímně a bez příkras líčí, jaké zkoušky jim život připravil, s čím se museli utkat nebo se potýkají dodnes. Bývají to nejčastěji zákeřné choroby, ztráty životních partnerů, citová traumata, závislosti všeho druhu – zkrátka, vše, co se může kdykoliv přihodit komukoliv z nás. A právě tím je nám 13. komnata asi nejbližší. Svědčí o tom nesčetné ohlasy diváků, kteří po odvysílání každého dílu píší tvůrcům pořadu i jeho hrdinům a svěřují se jim se svým vlastním trápením či s tím, jak právě díky pořadu našli cestu a energii k řešení svých problémů. Zpětně tím „vlijou novou sílu do žil“ hrdinům příběhů. V předmluvě k této knize je ocitován dopis z Psychiatrické léčebny v Opavě. Některé díly 13. komnaty tam využívají při terapii. Jestliže slovo, příběh, ať již televizní nebo literární, má moc léčit šrámy na těle i na duši, co si lze přát více! Pro knihu byly vybrány příběhy těchto osobností:: Yvetta Blanarovičová, Václav Neckář, Milena Vostřáková, Václav Vydra, Věra Bílá, Petr Novotný, Eva Hrušková, Pavel Nový, Luba Skořepová, Arnošt Lustig, Petra Černocká, Zita Kabátová, Miroslav Etzler.
STÁHNOUT ČÍST
Kulatiny pořadu 13. komnata: Drogy, mrtvice, pokus o ...
2019, 3:15 13. komnata Viktora Dyka; Ukázat všechny další díly. Hlavní zprávy. Vojtěch určil cenu za test na koronavirus, Petříček ho chce třikrát levnější Maximální cena za provedení testu na nemoc covid-19 bude od pátku 1674 korun, rozhodl ministr Adam Vojtěch. Zdůvodnil to, že by cena měla být přijatelná.
13. komnata ČT | Tomáš Slavata
Přečtěte si o tématu "13 komnata".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "13 komnata", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "13 komnata".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY