Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic eBook

Fatimma.cz Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,97 MB

ISBN: 9788075001191

POPIS
Nikdo – žádná země, žádná kultura, žádný člověk – dnes není nedotčen tím, co se děje ve zbytku světa, a postupující globalizace před nás staví mnoho nových výzev. Nejdůležitějším úkolem lidstva jednadvacátého století je podle dalajlámy snaha o mírumilovné soužití.Jeho Svatost v této knize dokazuje, že i v dnešním globalizovaném světě k sobě mohou národy, kultury a jednotlivci nacházet cestu. Všechny náboženské tradice vyzdvihují soucit jako ústřední princip, jímž se máme řídit, chceme-li vést dobrý život. A povinností všech, kdo usilují o duchovní zdokonalení, je uznat nezastupitelnou hodnotu ostatních náboženství. Jedině z tohoto základu může vyrůstat skutečný vzájemný respekt a spolupráce.Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic nabízí optimistický, a přesto realistický pohled na možnosti lidstva na jeho cestě k harmoničtější budoucnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jeho ...
Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic Autor: Dalajlama XIV., Jeho svatost Nakladatel: Maitrea EAN: 9788075001191 ISBN: 978-80-7500-119-1 Originál: Towards the True Kinship of Faiths Překlad: Meissnerová, Klára Popis: 1× kniha, brožovaná, 174 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)
Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic
Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic od Jeho Svatost dalajlama. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY