Paměti Barry - Lyndona eBook

Fatimma.cz Paměti Barry - Lyndona Image

INFORMACE

Paměti Barry - Lyndona je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor William Makepea Thackeray. Přečtěte si s námi knihu Paměti Barry - Lyndona na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Paměti Barry - Lyndona.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,20 MB

ISBN: 9788020019066

POPIS
Fiktivní biografie zchudlého a bezvýznamného šlechtice Barry-Lyndona nás zavádí do Anglie a Irska druhé poloviny 18. století. Barry-Lyndon se protlouká od svého mládí jak se dá a vede dobrodružný život, při kterém si vyzkouší mnoho různých identit. Nechá se najmout do armády, stane se pruským vojákem, špionem a karbaníkem. Průměrnému šlechtici nechybí sebevědomí a na své cestě životem se neštítí ničeho. Má jedinou touhu, chce, aby ho ostatní respektovali a společensky uznávali.
STÁHNOUT ČÍST
Paměti Barry - Lyndona (Wiliam M. Thackeray) > kniha ...
Fiktivní biografie zchudlého a bezvýznamného šlechtice Barry-Lyndona nás zavádí do Anglie a Irska druhé poloviny 18. století. Barry-Lyndon se protlouká od svého mládí jak se dá a vede dobrodružný život, při kterém si vyzkouší mnoho různých identit. Nechá se najmout do armády, stane se pruským vojákem, špionem a karbaníkem.
Kniha: Paměti Barryho Lyndona - William Thackeray | Knihy ...
Všechny informace o produktu Kniha Paměti Barry-Lyndona Edice Filmová řada - Thackeray Wi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Paměti Barry-Lyndona Edice Filmová řada - Thackeray Wi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY