Dopis eBook

Fatimma.cz Dopis Image

INFORMACE

Dopis je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kathryn Hughes. Přečtěte si s námi knihu Dopis na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Dopis.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,88 MB

ISBN: 9788024757476

POPIS
Milostný příběh, který nám připomíná, že i v naší nejtemnější hodině stále hoří plamínky naděje. Tina Craigová touží uniknout od svého násilnického manžela. Snaží se našetřit co nejvíce peněz, aby měla prostředky na útěk, a dobrovolně pracuje v charitativní organizaci, aby doma trávila co nejméně času. Když kontroluje kapsy starého obleku, který někdo charitě věnoval, objeví starý dopis. Otevře ho a čte – což se ukáže jako rozhodnutí, které změní směr jejího života navždy…
STÁHNOUT ČÍST
Výhrůžný dopis pro Kuberu (†72) si objednal Mynář, tvrdí ...
Dopis bez adresy je vstupní branou do světa tajemství, prolamování tajuplných kódů a řešení roztodivných logických úloh. Při jeho tvorbě jsme se pokusili zařadit mezi úkoly typické příklady šifrovacích principů. Pokud tedy dojdete na konec, bude se vám při dalším hraní šifrovacích her luštit o mnoho lépe.
Mzdová účetní průvodní dopis vzor ke stažení
Odveta. To sliboval dopis z Číny zesnulému Jaroslavu Kuberovi, pokud podstoupí cestu na Tchaj-wan. Předseda Senátu dostal ostrý dopis jen pár dní před svou smrtí. Nyní přichází Deník N. se šokující informací. Dopis si měl údajně u čínského velvyslance objednat kancléř prezidenta republiky Miloše Zemana Vratislav Mynář.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY