Stoprocentní tým eBook

Fatimma.cz Stoprocentní tým Image

INFORMACE

Hledáte knihu Stoprocentní tým? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Richard Marcinko? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Stoprocentní tým.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,54 MB

ISBN: 9788020610324

POPIS
Richard Marcinko v této knize svolává válečníky, kteří sloužili po jeho boku, aby vyprávěli své vlastní příběhy o tom, jak bojovali ve všech končinách světa. Skuteční představitelé románových hrdinů líčí svou cestu z civilu do výcvikového kurzu, své první zážitky uprostřed palby a vzpomínají, jak se ze začátečníků změnili v ostřílené veterány a profesionální válečníky, kteří se nikdy nevzdávají.
STÁHNOUT ČÍST
Marcinko Richard - Stoprocentní tým
Stoprocentní tým levně 80 Kč Stoprocentní tým - Marcinko Stoprocentní tým - Marcinko (Richard Marcinko) | brožovaná, dobrý stav, aktuální foto Richard Marcinko v této knize svolává válečníky, kteří sloužili po jeho boku, aby vyprávěli své vlastní příběhy o tom, jak bojovali ve všech končinách světa.
Kniha: Stoprocentní tým - Richard Marcinko | Knihy.ABZ.cz
Stoprocentní tým Richard Marcinko. Stoprocentní tým. Richard Marcinko. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Zavzpomínejte na TOTÁLN! SEZONU SK Slavia Praha díky knižní podobě dokumentárního seriálu plné fotografií a rozhovorů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY