Křič! eBook

Fatimma.cz Křič! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Křič!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Křič! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Křič!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,52 MB

ISBN: 9788074612725

POPIS
Alex Fallonová se přijela do rodného města postarat o malou neteř Hope, dceru své zmizelé nevlastní sestry. Zároveň se snaží zjistit, co se s Bailey stalo. Sama zažila před třinácti lety rodinnou tragédii, její sestra – dvojče – byla zavražděna, matka se zastřelila. Seznámí se se zvláštním agentem Danielem Vartanianem, když jde požádat o pomoc při pátrání po sestře.Postupně se ukazuje, že někteří vážení občané města za sebou mají pochybnou minulost a snaží se ji ze všech sil utajit. A právě to stojí několik mladých žen život. Alex si uvědomuje, že ani ona minulost nevyřešila, že si na některé události nevzpomíná a jiné ji nepochopitelně děsí. Agent Vartanian ji přiměje k setkání s mužem, kterého odsoudili za vraždu její sestry, a ukazuje se, že všechno bylo možná úplně jinak. Daniel Vartanian s hrůzou zjistí, že jeho bratr Simon patřil v mládí ke skupině mladíků, kteří omámili a pak znásilnili množství dívek, a že mezi nimi byla i jeho sestra Susannah. Minulost se postupně rozplétá, malá Hope se rozpomíná na únos matky, Alex na dění před třinácti lety. Rozhodne se podstoupit hypnózu, která hodně odhalí, ale nezabrání násilnému dramatickému završení příběhu.
STÁHNOUT ČÍST
Křič! - Karen Rose | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Jsi smutný??? Breč..Si sklamaný??? Křič.. Si zamilovaný??? Bojuj... 44 562 To se mi líbí · Mluví o tom (4). Komunita
Řvi potichu, brácho | Albatrosmedia.cz
Tokio Hotel je německá skupina původem z Magdeburgu.Kapela se stejným složením (Bill Kaulitz - zpěv, Tom Kaulitz - kytara (piano), Georg Listing - baskytara (klávesy), Gustav Schäfer - bicí), ale pod jiným názvem (Devilish), vznikla v roce 2001.V roce 2005 vyšlo jejich první album s titulem "Schrei" a kapela se přejmenovala na Tokio Hotel.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY