Petr a Lucie eBook

Fatimma.cz Petr a Lucie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Petr a Lucie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Petr a Lucie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Petr a Lucie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,41 MB

ISBN: 9788075446343

POPIS
Nejznámější dílo Romaina Rollanda v moderním překladuPrávě letos uplynulo sto let od konce první světové války, na jejímž konci se odehrává děj novely Petr a Lucie, která vábí čtenáře již od svého vydání. Milostný příběh dvou mladých lidí – naivního kluka pocházejícího z lepších poměrů a zkušenější dívky, která ví, co život obnáší, ale zároveň umí z celého srdce milovat – i po stu letech působí tak živě, že by se mohl stát i dnes.
STÁHNOUT ČÍST
Petr a Lucie - rozbor knihy (3) | RozborKnihy.cz
Studijní materiál Petr a Lucie - rozbor díla k maturitě (5) už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl. Nenech ho čekat dlouho :-).
PDF Autor: ROMAIN ROLLAND Název díla: PETR A LUCIE
Kniha: Petr a Lucie Spisovatel(ka): Romain Rolland Přidal(a): Vendy Literárněhistorický kontext díla Romain Rolland (29. 1. 1866-30. 12. 1944) francouzský prozaik, dramatik a esejista v roce 1915 obdržel Nobelovu cenu za literaturu humanista, protiválečně zaměřený autor, odpůrce fašismu Meziválečná próza: zobrazování 1. světové války a světové hospodářské krize ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY