Partnerství I. eBook

Fatimma.cz Partnerství I. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Partnerství I.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Partnerství I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Partnerství I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,89 MB

ISBN: 8588006534023

POPIS
DVD je určeno především pro začínající páry a odpovídá na otázky jak začít a úspěšně rozvíjet vztah, co si vyjasnit, shoda v páru, co je zásadní pro úspěšný vztah, hra pro začínající partnery i pár myšlenek pro jejich rodiče.DVD je rozděleno do 13 kapitol*Nejprve krása a láska, aby mi kamarádi záviděli*V čem hledáme shodu, a hledáme ji vůbec?*Co si rozříkat, co je pro kterého z partnerů důležité a proč.*Vadí, nevadí – jak chceme bydlet, do čeho budeme investovat peníze a čas?*Máte to, co si zasloužíte! Nemáte odvahu se domluvit? Nevážíte se sami sebe? Pak se nedivte.*Ženy A a B – jsem zaměřena na posluhu v partnerství, nebo uvažuji o vyváženém vztahu?*Rozchody – jak se rozejít, jak to udělat, jak se vyhnout výčitkám a dramatům.*Svoboda v páru, co to znamená a jak si to vyjasnit.*Srdce nebo rozum? Vím, co hledám a co nabízím? Nabízím aktivní vztah, nebo televizi a brambůrky?*Druhé a další vztahy. V druhém vztahu již vím, co nechci. Někdy i to, co chci.*Hra pro partnery – jak zkvalitnit vztah a být pravdivý v komunikaci.*Co je zásadní pro vztah a na čem se musíme shodnout? Shoda na pravidlech, které musí fungovat.*Dotazy
STÁHNOUT ČÍST
Registrované partnerství (nový občanský zákoník)
V průběhu rezervace budeme od Vás potřebovat některé osobní údaje, na které se vztahuje ochrana GDPR.Tyto údaje slouží pouze pro účely organizace projektu "Cesty partnerství - Manželství pro všechny?", realizovaného prostřednictvím aplikace Zoom.us a jsou sbírány pomocí aplikace Simpleshop.cz a neposkytujeme je žádné třetí straně.
Partnerství - Wikipedie
MAS Partnerství venkova, z. s. Vísky 96, 679 33 Vísky. IČ: 269 89 018 . Kancelář. Pražská 870, 679 61 Letovice. Bankovní spojení Komerční banka, a.s.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY