Peleškova zahrádkářská ročenka eBook

Fatimma.cz Peleškova zahrádkářská ročenka Image

INFORMACE

Peleškova zahrádkářská ročenka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stanislav Peleška. Přečtěte si s námi knihu Peleškova zahrádkářská ročenka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Peleškova zahrádkářská ročenka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,26 MB

ISBN: 8086015777

POPIS
Autora, RNDr. Stanislava Pelešku, čtenáři dobře znají z poradny Českého rozhlasu, z pořadů televize NOVA a zejména z nekonečné řady přednášek a besed pořádaných pro zahrádkáře. Vydáním "Peleškovy zahrádkářské ročenky" jsme v loňském roce navázali na tradiční české ročenky, které přinášely nejen spousty dobrých nápadů, ale i pěkné počtení pro volné chvíle a pomáhaly vytvořit pohodovou atmosféru v celé rodině. Ročenky se prodalo přes 5.000 výt. Co v naší ročence na rok 2002 najdete? Každý měsíc kalendárium se jmény a termíny větších zahrádkářských výstav. Stručný přehled počasí v měsíci, jeho vývoj můžete srovnat s předpovědí stoletého kalendáře. Rostlina měsíce - květina, zelenina a léčivka. Každý měsíc se podrobněji dozvíme o výběru semen, pěstebních podmínkách, ochraně a využití rostlin a plodů v kuchyni i v lidovém léčitelství. První pomoc při různých nehodách, které nás na zahrádce mohou postihnout, to jsou praktické rady lékaře. Malá povídka na závěr každého měsíce připomene, že nejen prací živ je člověk. Pro zpestření a dobrou pohodu ještě přidáme něco ze zahrádky našich babiček, odpovědi na nejčastější dotazy i zahrádkářské anekdoty.
STÁHNOUT ČÍST
Z Peleškovy zahrádkářské poradny levně, cena 86 Kč ...
Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.
Z Peleškovy zahrádkářské poradny levně, cena 82 Kč ...
Peleškova zahrádkářská ročenka | Peleška, RNDr. Stanislav | ISBN: 9788086015668 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY