Univerzita eBook

Fatimma.cz Univerzita Image

INFORMACE

Hledáte knihu Univerzita? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Jiří Fanta? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Univerzita.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

ISBN: 8086546578

POPIS
0d devadesátých let probíhají za zdmi univerzit rozsáhlé změny. Zaměstnanci společensko-vědních fakult začínají podnikat, zasedat v dozorčích radách a vydělávat na privatizačních projektech. Někteří směřují do politiky. Bývalé opory státu se snaží maskovat minulost heslem odbornosti. Podnikatelé vděčně přijímají pomoc těchto „odborníků“ účastnících se tvorby právních norem. Tam, kde nestačí legislativa, nastupuje násilí. Studentské lásky, podvody u přijímacích zkoušek, pomluvy a vydírání tvoří rámec románu autora ekonoma a sociologa. Čtenář si může položit otázku, kterou už zodpověděl Leonardo da Vinci: Je lépe chválit dobrý charakter bez vzdělání než vzdělance bez charakteru?
STÁHNOUT ČÍST
Univerzita - Seznam.cz
kristalova univerzita
UJEP | Univerzita J. E. Purkyně - Univerzita Jana ...
Studujte na Západočeské univerzitě! Máme devět fakult, vynikající zázemí a jedinečnou atmosféru. A navíc máme skvělé studenty, kteří se nezaleknou žádné výzvy a právě v této nelehké době pomáhají tam, kde je potřeba.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY