Satanovi koně eBook

Fatimma.cz Satanovi koně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Satanovi koně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Satanovi koně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Satanovi koně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,89 MB

ISBN: 9788074252662

POPIS
Jako napínavý film se odvíjí děj nového historického románu zkušeného prozaika Zdeňka Pošívala. Odehrává se na Pelhřimovsku v roce 1671. Na Bukovské tvrzi znenadání uhyne stádo ušlechtilých koní a jejich hlídač je nalezen s ustřelenou hlavou. Tato katastrofa převrátí život bukovského zemana a jeho rodiny. Do pátrání po příčinách a původci zločinu se zapojí řada osob, z nichž postupně vyrůstá hlavní hrdina a zároveň vypravěč dramatického příběhu – zemanský syn Jožík. Ten krok za krokem odkrývá tajemství minulosti a odhalí i záhadného satana, který vyvolal krvavé drama. Autor sugestivně kreslí dobovou atmosféru a jako zkušený režisér rozehrává vášnivé divadlo plné lásky, hříchu, chamtivosti a násilí, ale též moudrosti a smíření. Neusiluje o historickou dějepravu, ale mnohem spíše o paralelu, jež ukazuje, že svět se mění, a lidská povaha přetrvává.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Satanovi koně - Zdeněk Pošíval | Knihy.ABZ.cz
Všechny informace o produktu Kniha Satanovi koně - Zločin na Bukovské tvrzi - Pošíval Zdeněk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Satanovi koně - Zločin na Bukovské tvrzi - Pošíval Zdeněk.
E-kniha: Satanovi koně - Zdeněk Pošíval | Knihy.ABZ.cz
ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY