Příchod noci eBook

Fatimma.cz Příchod noci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Příchod noci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Robert Silverberg? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Příchod noci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,95 MB

ISBN: 9788071933304

POPIS
Spojení dvou mistrů science fiction přináší nezapomenutelný příběh z podivuhodné planety. Kalgaš je planeta se šesti slunci, planeta neustálého světla a dne, takže v jejích obyvatelích už jen představa temnoty vyvolává nevýslovný děs. A nyní se blíží konec tzv. Roku zbožnosti, kdy bohové mají ztrestat bezbožné lidstvo. Civilizace na Kalgaši je rázem na pokraji chaosu, rozpolcena mezi šílenstvím náboženského fanatizmu a neústupnou racionalitou vědců. Pouze hrstka lidí na planetě je připravena postavit se pravdě - šest sluncí se znovu po více než dvou tisících letech uspořádá tak, že nastane Zatmění. A to podle Apoštolů Plamene znamená příchod Tmy a Hvězd - a hlavně konec civilizace, jak ji všichni znají. Ale ani vědci si nedokáží představit, jaký vliv může na lidi mít Tma. Příchod noci zobrazuje psychologii katastrofy, houževnatost lidského ducha, a, v neposlední řadě, ozdravnou sílu naděje.
STÁHNOUT ČÍST
Příchod noci - Paul Kemp — Kniha.cz
Příchod noci 129,-Ihned ke čtení Koupit Cestovatel dál rozpřádá své bezohledné plány s Tkanivovým čepem a lapá do svých nekalých sítí mnoho bytostí.
Kniha: Příchod noci - Paul Kemp | Knihy.ABZ.cz
A to podle Apoštolů Plamene znamená příchod Tmy a Hvězd - a hlavně konec civilizace, jak ji všichni znají. Ale ani vědci si nedokáží představit, jaký vliv může na lidi mít Tma. Příchod noci zobrazuje psychologii katastrofy, houževnatost lidského ducha, a, v neposlední řadě, ozdravnou sílu naděje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY