Epigraphica et Sepulcralia 7 eBook

Fatimma.cz Epigraphica et Sepulcralia 7 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Epigraphica et Sepulcralia 7! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Epigraphica et Sepulcralia 7 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Epigraphica et Sepulcralia 7.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,19 MB

ISBN: 9788086890951

POPIS
Další svazek řady Epigraphica et Sepulcralia s koncepcí periodického fóra epigrafických a sepulkrálních studií a s úkolem mapovat současný stav bádání obou v reálné praxi úzce souvisejících disciplín – sepulkrálního bádání a středověké a novověké epigrafiky. Aktuální svazek obsahuje studie a materiálové příspěvky českých a polských badatelů přednesené na 14. zasedání k problematice sepulkrálních památek pořádaném Ústavem dějin umění AV ČR v roce 2015.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Epigraphica & Sepulcralia V.
Epigraphica & Sepulcralia 7. Kdo napsal knihu Epigraphica & Sepulcralia 7? Autorem je Jiří Roháček. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
PDF Epigraphica & Sepulcralia V.
Bližší informace o knize "Epigraphica & Sepulcralia 7" Další svazek řady Epigraphica et Sepulcralia s koncepcí periodického fóra epigrafických a sepulkrálních studií a s úkolem mapovat současný stav bádání obou v reálné praxi úzce souvisejících disciplín - sepulkrálního bádání a středověké a novověké epigrafiky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY