Zátiší s vránami eBook

Fatimma.cz Zátiší s vránami Image

INFORMACE

Zátiší s vránami je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lincoln Child. Přečtěte si s námi knihu Zátiší s vránami na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Zátiší s vránami.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,54 MB

ISBN: 807341256X

POPIS
Medicine Creek, Kansas: V městečku, kde se nic neděje a na hlavní třídě jsou jen dva bloky starých a zaprášených obchodů, se stala příšerná vražda. Neznámá oběť byla nalezena na vymýceném prostoru v obrovském kukuřičném poli, zohavené tělo se stalo součástí propracovaného živého obrazu. Do čtyřiadvaceti hodin ubezpečuje šerif spoustu reportérů od novin a nervózních místních obyvatel, že je to ojedinělá smrt. V dusném srpnovém dni však přijíždí zvláštní agent Pendergast a oznamuje, že vražda je dílem masového zabijáka.
STÁHNOUT ČÍST
Zátiší s vránami - knihkupectví Beletrie.eu
Zátiší s vránami - Nepředstavitelné zlo číhá v srdci maloměsta ... Internetové knihkupectví Beletrie.eu. Klademe za cíl poskytovat svým návštěvníkům snadné objednávání vybraných knih, audio knih, DVD, her, hraček i dárků a co nejpřehlednější orientaci v knižních titulech i ostatním zboží.
Zátiší s vránami (Lincoln Child, Douglas Preston) | Detail ...
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Zátiší Catering Group a.s. se sídlemN ovotného lávka 200/5, 110 00 Praha 1, IČ: 152 69 574, aby tyto údaje byly zpracovány za účelem zasílání newsletterů prostřednictvím elektronických prostředků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY