Právo pro ředitele škol v kostce eBook

Fatimma.cz Právo pro ředitele škol v kostce Image

INFORMACE

Hledáte knihu Právo pro ředitele škol v kostce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Monika Puškinová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Právo pro ředitele škol v kostce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,48 MB

ISBN: 9788074783975

POPIS
Cílem publikace Právo pro ředitele škol v kostce je poskytnout ředitelům veřejných škol a školských zařízení informace, které jsou podstatné pro základní oblasti jejich činnosti, a to ve stručné a jasné formě.Oblasti činností ředitele veřejné školy nebo školského zařízení jsou rozděleny tematicky a seřazeny od témat obecných k tématům konkrétním. Klíčovým momentem každé oblasti je praktický úhel pohledu ředitele veřejné školy nebo školského zařízení, který je možné vyjádřit dvěma otázkami: Co musím nebo můžu udělat v této oblasti ve vztahu k žákům, rodičům, zaměstnancům, zřizovateli, dodavatelům atd.? Kdy, v jakých lhůtách nebo dobách to musím nebo můžu udělat?Práva a povinnosti ředitele veřejné školy nebo školského zařízení jsou nejčastěji uvedeny v podobě přehledných výčtů nebo tabulek. V rámci každého tématu jsou jednotlivé činnosti řazeny chronologicky s uvedením předepsaných lhůt nebo dob. Popis činností, které nejčastěji vyvolávají při práci ředitelů obtíže, je doplněn příklady nebo vzory či výpočty. Každá kapitola je uzavřena shrnujícím výčtem práv a povinností, dob a lhůt s nimi spojených, interních předpisů školy nebo školského zařízení a zdrojů informací.Text publikace je souladu s novým občanským zákoníkem.
STÁHNOUT ČÍST
Právo pro ředitele škol v kostce - Catalog of Frantisek ...
Cílem publikace Právo pro ředitele škol v kostce je poskytnout ředitelům veřejných škol a školských zařízení informace, které jsou podstatné pro základní oblasti jejich činnosti, a to ve stručné a jasné formě.
Právo pro ředitele škol v kostce | epravo.cz
Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY