Kmotr Fotbal eBook

Fatimma.cz Kmotr Fotbal Image

INFORMACE

Kmotr Fotbal je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Luděk Mádl. Přečtěte si s námi knihu Kmotr Fotbal na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Kmotr Fotbal.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,54 MB

ISBN: 9788026043492

POPIS
Kniha Kmotr Fotbal popisuje skutečné historky z fotbalového zákulisí, z prostředí velkých byznysmenů, řadových bafuňářů i skutečných kmotrů nejpopulárnějšího tuzemského sportu. Barvité příběhy vyprávěné většinou jejich očitými svědky událostí ukazují, že od dob největší úplatkářské aféry kolem „Ivánka“ Horníka se toho tolik nezměnilo: osoby a obsazení jen zčásti, metody vůbec.
STÁHNOUT ČÍST
Kmotr Fotbal (Luděk Mádl) | Detail knihy | ČBDB.cz
Kmotr Fotbal ukazuje skutečné mocné českého fotbalu přímo v akci. Součástí knihy je také žebříček 50 nejvlivnějších lidí v tuzemské kopané a tři velké rozhovory: s majitelem Sparty Danielem Křetínským , jeho protivníkem z plzeňské Viktorky Tomášem Paclíkem a s mužem, „jehož jméno se nevyslovuje", abychom ...
Čtrnáct let od vraždy kmotra Mrázka. Policie ví, kdo je ...
Kmotr Mrázek, sponzor fotbalu Český Brod. Sobota 29. dubna 2000 20.41 Mrázek si dal chvíli volno. Sháněl pípu na sud piva. Byla oslava. Mrázek rád chodíval na fotbal u sebe doma v Českém Brodě. Mužstvo hrálo dlouhou dobu jen divizi, ale díky Mrázkovi a jeho sponzorským aktivitám se mančaft vykopal i do druhé ligy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY