Jak jsem se měl na světě eBook

Fatimma.cz Jak jsem se měl na světě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak jsem se měl na světě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak jsem se měl na světě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Jak jsem se měl na světě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,71 MB

ISBN: 9788086212807

POPIS
Významný český filozof se ohlíží za svým životem, který prošel mnoha pozoruhodnými proměnami - od řemeslníka až k děkanovi Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy a kandidátovi na prezidenta republiky. Kariéru začal ve zlatnické dílně, pokračoval jako technik v ústavech zabývajících se začínajícími počítači, k filozofii se profesionálně dostal až po změně režimu. Jeho vyprávění je příkladem nesentimentálního, statečného postoje k životu a může sloužit jako příklad hodný následování. Publikace vznikla na základě autobiografického vyprávění v rozhlasovém cyklu Osudy na stanici ČRo 3 - Vltava a je doprovázena výběrovou bibliografií a obrazovou přílohou.
STÁHNOUT ČÍST
Od Guardioly jsem se hodně naučil, je nejlepší na světě ...
Bavili jsme se o tréninku i o tom, jak vést tým. Byl poměrně upřímný a otevřený. Naučil jsem se od něj opravdu dost," řekl Zidane, kterého mrzí, že bude v duelu proti Citizens postrádat zraněného Edena Hazarda. Ten si v zápase na půdě Levante znovu zlomil kotník a není vyloučeno, že bude muset jít na operaci.
Jak jsem se konečně setkala v astrálním světě se strážným ...
Jak jsem se měl na světě. Sokol, Jan. Vydání: Radioservis 2011 ... Vyučil se na zlatníka, po dálkovém studiu matematiky na MFF pracoval jako programátor, v období normalizace se účastnil aktivit disentu. Po roce 1989 působil jako vysokoškolský pedagog, zakládal Institut základů vzdělanosti a stál u zrodu Fakulty ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY