Má krásná Lily eBook

Fatimma.cz Má krásná Lily Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Má krásná Lily! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Má krásná Lily a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Má krásná Lily.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,87 MB

ISBN: 8072431951

POPIS
Jmenovala se Lillie Langtry. Její portrét pod názvem The Jersey Lily ji proslavil po celé Anglii. Byla metresou syna královny Viktorie, pozdějšího krále Eduarda VII., milenkou výstředních milionářů, přítelkyní Oskara Wilda i Sarah Bernhardtové. Později se z ní stala herečka, která ve světě sklízela obrovské úspěchy, spíše však kvůli svým skandálům než pro svůj talent. Portrétovali ji malíři, fotografové, kdekdo ji napodoboval i kritizoval, skládali na ni básně, dokonce na její počest bylo přejmenováno jedno americké město.Luxus a dramatické zvraty – to je životní příběh oslňující hrdinky tohoto románu.
STÁHNOUT ČÍST
Má krásná Lily - Lásky a skandály milenky prince waleského ...
Slavný herec Johnny Depp má vážný důvod k obavám. Jeho dcera je ve svých 17 letech sice úspěšnou modelkou, ale v poslední době vypadá krásná Lily-Rose velice nezdravě.
Krásná dcera Johnnyho Deppa zářila v Benátkách. Podobu ...
Kniha: Má krásná Lily - Lásky a skandály milenky prince waleského - Valérie Hanotel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY