Psychologie sportu eBook

Fatimma.cz Psychologie sportu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Psychologie sportu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Psychologie sportu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Psychologie sportu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,70 MB

ISBN: 9788024616025

POPIS
Publikace zaměřená na poznatky o souvislostech mezi pohybem a psychikou. Autoři věnují pozornost jak obecně psychologickým, tak sociálně psychologickým pohledům na problematiku sportu, včetně psychologie pohybových cvičení. Kniha je proto rozčleněna do několika tematických oblastí přinášejících informace jak o vývoji oboru, tak o současném stavu poznání i s nástinem praktického využití. Publikace může sloužit všem, kteří si chtějí rozšiřovat poznatky o souvislostech mezi psychikou a pohybem v různých situačních kontextech.
STÁHNOUT ČÍST
Psychologie sportu - pro sportovce, týmy i trenéry
Mgr. Václav Petráš se zaměřuje na moderní a praktickou sportovní psychologii. Mentální přípravě sportovců se věnuje již přes deset let. Spolupracoval se sportovci během takových úspěchů, jako byly triumfy na tenisových grandslamech, medailové úspěchy na mezinárodních šampionátech či zisky titulů v nejvyšších soutěžích v ČR i zahraničí.
PSYCHOLOGIE SPORTU V PRAXI 2019 - aneb CESTA K ÚSPĚCHU
Kupte knihu Psychologie sportu od Běla Hátlová, Pavel Slepička, Václav Hošek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY